• Paweł
  • Mecze

Pomezania w dołku

Niestety fatalna seria Pomezanii nie została przerwana w Subkowach, a właściwie się pogłębiła, malborczycy nie wygrali meczu od 21 dni, wczoraj po słabym meczu przegrywamy 1:0 i ciężko cokolwiek  więcej o tym meczu napisać, w pierwszej połowie były okazje do zdobycia bramki, ale druga odsłona była dramatyczna w naszym wykonaniu i gratulujemy rywalom zwycięstwa, o ile po ostatnim meczu jeszcze nic nie mówiliśmy o kryzysie tylko o tym, że przytrafiły się słabsze mecze to już po meczu w Subkowach trzeba sobie to powiedzieć, że jesteśmy w dołku z którego trzeba jak najszybciej się wydostać bo rywale zaczynają nam odpływać. Jaka przyczyna tego stanu jest, będziemy w tym tygodniu analizować, na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało rewelacyjnie do 7.kolejki bo właśnie po siedmiu kolejkach mieliśmy komplet zwycięstw, można było sobie nawet żartować jak Barcelona i PSG, cudowna atmosfera i może za bardzo już wszyscy uwierzyliśmy, że jesteśmy Mistrzami Świata, a to jest piłka i losy szybko mogą się odwrócić. W meczu 8.kolejki w Borzechowie trener Ratajczyk musiał zmienić skład i od tego momentu wszystko się posypało do dnia dzisiejszego. Jednak po to kadra w drużynie jest szeroka aby w takich sytuacjach sobie radzić....My niestety sobie nie radzimy, trzeba przyjąć krytykę na klatę i brać się do roboty. W sobotę mecz z Beniaminkiem i potrzebny jest wstrząs w drużynie, bez kalkulacji musimy zacząć znowu wygrywać. Wsparcie będzie dla nas ważne!

Pomezania: Pelcer - Jeleń, Kielar, Jurczyk, Gdela (60' Dryjas), Leszczyński, Wilk, Kobyliński, Owsianik, Marendowski (70' Galeniewski R.), Sobieraj,