fbpx

STARTUJE LIGA TYPERÓW IV LIGI

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu w IV lidze startujemy też z LIGĄ TYPERÓW i o ile mogliśmy powiedzieć, że wielu typerów V ligę miało w "paluszku" tak teraz zaczną się schody i trzeba dobrze przestudiować "Skarb Kibica" IV ligi, ale zanim przejdziemy do konkretów winni jesteśmy typerom informacji odnośnie zakończonej poprzedniej edycji, a w niej najlepiej typował typer o ksywie "Graba10" który uzbierał 208 punktów, a jak się okazało równie dobrze jak typował tak równie dobrze strzelał na boisku, a mowa oczywiście o Tomaszu Grabowskim, napastniku Pomezanii. zaledwie 5pkt mniej miał typer "Cicinho05", a na trzecim stopniu podium uplasował się typer o wdzięcznej nazwie "BOREKTEAM" który uzbierał też zacną sumę 200 punktów. Najlepsza trójka typerów otrzyma karnety na rundę jesienną sezonu 2022/23 plus dla zwycięzcy tradycyjnie dodatkowy upominek.

Więc teraz przechodzimy do nowego rozdania i liczymy, że udział weźmie jeszcze więcej typerów (w poprzedniej edycji 61).

Zapraszamy wszystkich do udziału w Lidze Typerów IV LIGI . Zabawa jak zawsze przednia i oczywiście więcej emocji podczas oglądania meczy i sprawdzania wyników.
Rejestracja jest bardzo szybka (1 minuta), a rywalizacja ciekawa. Przypomnijmy zasady.
⚽️Dokładnie wytypowany wynik - 5pkt.
⚽️Trafiony wynik i dokładna różnica bramek - 3pkt
⚽️Trafiony zwycięzca meczu - 2pkt
⚽️Dokładnie trafiony remis - 6pkt
⚽️Trafiony remis - 3pkt.
 
 
 
CZOŁÓWKA POPRZEDNIEJ EDYCJI
 
  • Kliknięć: 114
LOGO_POMEZANIA

SPONSOR TECHNICZNY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.