fbpx
  • Paweł
  • Ogólne

R-GOL Partnerem technicznym Pomezanii

 Firma R-GOL.com została partnerem technicznym Młodzieżowego Klubu Sportowego Pomezania.  R-GOL.com – jako autoryzowany dystrybutor m.in marki adidas oraz marki r-gol – będzie zaopatrywał w sprzęt sportowy i odzieżowy nasz Klub. 

 - Bardzo cieszymy się, że przez najbliższe sezony będziemy mogli korzystać ze wsparcia renomowanego partnera w Polsce, jakim stał się już R-GOL.com. Jest to firma z polskim kapitałem, która nie tylko świetnie sprawdza się jako dystrybutor największych światowych marek sportowych, ale i z powodzeniem rozwija produkcję sprzętu pod własną marką. Wierzymy, że wspólnie z R-GOL.com zrealizujemy założone cele i przeżyjemy wiele radosnych chwil - podsumował Radosław Rabenda - Prezes MKS Pomezania

R-GOL.com to firma, która od ponad 20 lat istnieje na piłkarskiej mapie Polski. Mały, rodzinny biznes założony przez Marcina Radziwona przerodził się w potentata – R-GOL.com to dziś największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Potwierdzają to przede wszystkim setki tysięcy zadowolonych Klientów i branżowe nagrody, które niejednokrotnie padały łupem firmy wywodzącej się z Warmii i Mazur. Perłą w koronie jest warszawskie centrum piłkarskie przy ulicy Puławskiej 255, gdzie na ponad 600 metrach kwadratowych rozciąga się swoista futbolowa świątynia, w której każdy – od profesjonalisty po amatora – znajdzie to, czego potrzebuje, aby w stu procentach cieszyć się swoją miłością do piłki.

Najbliższy salon formy R-GOL mieści się w Gdańsku w Centrum Handlowym "Manhattan", a dla zawodników, rodziców i kibiców Pomezanii firma R-Gol przygotowała unikalny kod "POM10GOL" który uprawnia do 10% zniżki na wszystkie produkty zarówno przy zakupie w firmowym Salonie jak i stronie internetowej www.r-gol.com.

 

 

 

  • Kliknięć: 571
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.