fbpx

Juniorzy wywieźli punkt z Gdańska

Juniorzy młodsi Pomezanii w meczu 3.kolejki Pomorskiej Ligi Juniorów młodszych wywieźli cenny punkt z Gdańska gdzie mierzyli się z tamtejszą Gedanią. Podopiecznych Sebastiana Ratajczyka nadal nie opuszcza pech, gdyż wielu zawodników obecnie przebywa na kwarantannie, ale grać trzeba i ci zawodnicy którzy wychodzą na murawę dają z siebie wszystko aby uzyskać korzystny wynik.

Nasza drużyna do przerwy prowadziła 1:0 po bramce Jakuba Tułodzieckiego, a przy bramce asystował Mateusz Latkiewicz. Po przerwie gospodarze częściej dochodzili do sytuacji czego efektem były dwie bramki i gdy wydawało się, że mecz zakończy się porażką, to ostatnia akcja meczu była ozdobą dla całego spotkania, a w roli głównej wystąpił Konrad Nędza i Mateusz Latkiewicz i ten pierwszy ustalił wynik spotkania dzięki czemu do Malborka wracamy z punktem.

- chłopaki fajnie powalczyli, jest mały niedosyt, ale było to naprawdę wyjazd z "przygodami" i trzeba szanować punkt - powiedział po meczu trener Sebastian Ratajczyk

Pomezania: Szraga - Cyrzon, Klonowski Jakub, Nędza, Zelman, Janczewski, Latkiewicz, Tułodziecki, Dąbrowski, Kostrzewski, Opałka oraz Dudziński, Klonowski Patryk, Krupa, Gucwa