Paweł Błaszak w Wiśle Płock!

18 letni dotychczasowy zawodnik Pomezanii Malbork, Paweł Błaszak od nowego sezonu będzie reprezentował barwy klubu ekstraklasy, Wisły Płock.

Paweł to dobrze zapowiadający się zawodnik o czym świadczy choćby fakt, że był najmłodszym debiutantem w drużynie seniorów Pomezanii Malbork w 2018 roku, wychowanek trenera Krzysztofa Leszczyńskiego był wyróżniającym się zawodnikiem drużyny 2002/03 był również powoływany do kadry Programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem i Kadry Pomorza. Zimą sezonu 2018/19 trafił na wypożyczenie do juniorów Wisły Płock, klub z Płocka jednak widzi w Pawle potencjał i zdecydował się na kontrakt z młodym malborczykiem. Póki co Paweł ma za sobą mecze w IV ligowych rezerwach Wisły Płock i z niecierpliwością będziemy czekać i życzymy debiutu w ekstraklasie.

- Oczywiście bardzo cieszymy się jak nasi wychowankowie trafiają do mocnych klubów, niedawno swój pierwszy kontrakt podpisał Mateusz Uzarek, teraz Paweł Błaszak w Wiśle Płock, tylko się cieszyć, że młodzi zawodnicy Pomezanii są zauważani bo przecież nasi piłkarze trafiają również do Lechii Gdańsk. Paweł ma mocny charakter i myślę, że ma swój cel który osiągnie, czego mu bardzo życzymy, oby tylko omijały go kontuzje i liczymy, że będzie się szybko rozwijał - powiedział Paweł Rybarczyk (Dyrektor MOP Pomezania)

  • Kliknięć: 485
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.