Dziś sparing z Powiślem

Dziś zostanie rozegrany ostatni sparing przed krótką przerwą na jaka uda się drużyna seniorów, przeciwnikiem będzie IV Powiśle Dzierzgoń, solidna drużyna z którą sparujemy bardzo często. Nasz dzisiejszy rywal ma za sobą sparing z Olimpią Sztum (wygrana 4:1). Dziś niestety trochę kłopotów sprawiło, że trener Tołstik nie będzie mógł skorzystać z wielu graczy z powodów zawodowych i zdrowotnych, w sumie zabraknie 8 zawodników.  Co by jednak nie mówić sparingi są m.in po to aby grali wszyscy i zapewne minuty otrzymają nasi wyróżniający się juniorzy.

W ostatnim tygodniu na treningu pojawił się także Marcin Wujecki, niestety kontuzja jaka odniósł rok temu nadal nie daje za wygraną i Marcin podobnie jak Tomek Jeleń i Patryk Kotowski czeka na operacje kolana. Wracajcie do zdrowia!!!