VIII Bal Pomezanii cieszył się ogromnym zainteresowaniem

 

29 lutego w Sali bankietowej „Cristal” odbył się już VIII Bal organizowany przez Pomezanię, tym razem zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Bawiło się z nami ponad 100 gości i przyjaciół Pomezanii a chętnych było zdecydowanie więcej. Tradycyjnie nie zabrakło piłkarzy byłych i obecnych, trenerów, rodziców i wielu przyjaciół Pomezanii. Na balu były też osoby, które zwyczajnie chciały się bawić w kulturalnym i miłym towarzystwie.

Bal tradycyjnie otworzył Prezes Radosław Rabenda i Paweł Rybarczyk a o oprawę muzyczną zadbał DjBaks, który poprowadził wszystkich gości do wspaniałej zabawy i zebrał świetne recenzje. Była to też okazja do podziękowań. Tym razem szczególnie uhonorowany został sponsor Pomezanii, Pan Arkadiuszowi Rawiński, właściciel firmy Rzemiosło Budowlane "Rawiński", który od 2019 roku wspiera Pomezanię.

Organizatorzy zadbali tradycyjnie o dodatkowe atrakcje dla gości. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się występ Miłosza Stopińskiego dwukrotnego wicemistrza Polski do lat 18 i wicemistrza Świata do lat 18 w Football Freestyle, to w skrócie wszystko, co można wykonać z piłką nożną każdą możliwą częścią ciała. Całość połączona jest z akrobatyką oraz elementami breakdance co czyni ten sport jeszcze bardziej widowiskowym za co otrzymał wielkie brawa, a goście świetnie się przy tym bawili.

Kolejną atrakcją na pewno była też licytacja piłki nożnej z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski m.in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika czy Kamila Grosickiego. Piłkę ufundowała Fundacja Lotos. Licytacja była zacięta i ostatecznie piłka powędrowała w ręce jednego z gości za kwotę 1400 zł.

- Staramy się co roku coś zmieniać. Raz bawimy się przy akompaniamencie zespołu muzycznego (orkiestry) a innym razem o muzykę podczas Balu dba Dj tak aby każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku powróciliśmy do Sali Bankietowej Cristal i to była bardzo dobra decyzja. Myślę, że zmiany i dodatkowe atrakcje odbierane są pozytywnie – mówi Paweł Rybarczyk.

- Tegoroczny Bal uważam za bardzo udany. Był on rekordowy pod względem ilości uczestników i to cieszy najbardziej! Jestem pod wielkim wrażeniem występu Miłosza Stopińskiego. Stworzył on wspaniałe widowisko, które porwało gości do wspólnej zabawy. Sami stworzyliśmy też foto budkę, w której uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia przebierając się w barwy klubowe Pomezanii bo właśnie one królowały podczas całej imprezy. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację Balu a gościom za wspaniałą i dla wielu niezapomnianą zabawę. Dziękuję serdecznie Fundacji Lotos za przekazanie piłki z podpisami reprezentantów Polski  na aukcję. Wyrazy uznania należą się też właścicielowi i pracownikom Sali bankietowej Cristal, którzy zadbali o świetne menu oraz piękny wystrój sali w barwach naszego Klubu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to za rok bawimy się na kolejnym IX Balu Sportowcapodsumował Prezes Radosław Rabenda.

 

  • Kliknięć: 467
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.