Lekcja futbolu, a w roli głównej były reprezentant

W drugim sparingu przegrywamy w Sopocie z rezerwami Lechii wysoko bo aż 7:0. Trzeba tan mecz potraktować jako pożyteczną lekcję futbolu w której w roli głównej wystąpił Sławomir Peszko który strzelił dwie bramki, a przy kolejnych 4 asystował. Trener Tołstik sprawdził wszystkich zawodników których miał dziś do dyspozycji, nasza drużyna wystąpiła w bardzo młodym składzie, zagrało 9 zawodników którzy nie ukończyło 18 lat, ale to zaprocentuje w przyszłości!!! Trener ma też kilka odpowiedzi co do przydatności niektórych zawodników w drużynie. Napewno mecz ten pokazał ile pracy przed naszymi zawodnikami. Za tydzień zagramy również z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Powiśle Dzierzgoń które zimą bardzo mocno się wzmocniło, barwy Powiśla reprezentuje 4 wychowanków Pomezanii, Piotr Sobieraj, Mateusz Daukszys, Patryk Lewandowski i Michał Lepczak.


Pomezania: Pluciński ( 46' Rybarczyk M.)- Łazarczyk, Grędzicki, Pogorzalski, Owsianik (45' Marendowski), Sroka (46' Kotowski), Szlicht (60' Jadach), Latkiewicz (46' Galeniewski), Dryjas (46' Sobczyński), Płoski (46'Nędza), Torłop (70'Płoski) .

Zabrakło dziś Galeniewskiego Oskara, Tomasza Jelenia, Michała Jurczyka, Galeniewskiego Artura, Marlona Escobara, Roberta Gdeli, Patryka Korynta, Pawła Leszczyńskiego

 

  • Kliknięć: 611
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.