Pilotażowe półkolonie z Pomezanią już za nami (galeria)

Ferie w woj.Pomorskim dobiegły końca, dla naszego klubu ferie jednak nie oznaczały wolnego, a wręcz przeciwnie. Drużyny w swoich rocznikach trenowały na boiskach i hali, a ponadto przeprowadzone zostały zajęcia pozaprogramowe które były pilotażem być może do kolejnych edycji letnich i zimowych o które już mamy zapytania, chodzi o półkolonię przeprowadzone przez naszych trenerów, Tomasza Mazurka i Radosława Szczuchniaka.

Kolejnymi pozaprogramowymi zajęciami są "Weekendy z Piłką" których mamy już za sobą kilka edycji, a kolejne przed nami.

Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski „Pomezania” Malbork systematycznie stara się wprowadzać poza programowe zajęcia skierowane do dzieci i ich rodziców. Wspominaliśmy już o „Weekendach piłką”, a tym razem jesteśmy już po pilotażowych „ Zimowych półkoloniach z piłką”. Są to dla nas i naszych trenerów nowe doświadczenia, dlatego zbieramy wszystkie informacje zwrotne od rodziców, czy spełniliśmy ich oczekiwania i czy jeszcze jesteśmy w stanie coś zmienić, ulepszyć. Zamierzamy rozszerzyć ofertę na znacznie większą liczbę uczestników. Padł pomysł „Letnich półkolonii z piłką” dla najmłodszych roczników - powiedział Radosław Szczuchniak (koordynator ds.młodzieży MOP Pomezania)

Oferta pojawi się niebawem na stronie klubowej.

Wracając jednak do półkolonii która się odbyła dzieci uczestniczące nie mogły się nudzić, pięciodniowy plan wypełniony był po brzegi. Uczestnicy poza zajęciami sportowymi i zabawowymi których było mnóstwo mieli okazje zwiedzić wiele innych miejsc. Organizatorzy zadbali także o wyżywienie, wycieczki i atrakcje w świetlicy jak min. gry planszowe, oglądanie przygotowanych filmów m.in o tematyce sportowej, zajęcia matematyczne, quizy itp . Chłopcy zwiedzili m.in. Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, a także stadion od środka (szatnie, murawę, sale konferencyjne itp. ), dzieci chętnie robili sobie zdjęcie przy koszulce z podpisem Ronaldo który dla wielu jest idolem. Ponadto uczestnicy udali się do kina Helios w Tczewie, Muzeum Zamkowego w Malborku czy też zwiedzili Planetarium w Szkole Łacińskiej, odwiedzili nas tez koledzy z Wierzycy Pelplin z którymi mogliśmy rozegrać mecz towarzyski. Na koniec wielkie podziękowanie dla rodziców którzy przygotowali stół poczęstunkowy wraz z pięknym tortem przy okazji zakończenia półkolonii.

Wkrótce podsumowanie zajęć w ferie rocznika 2007/08

 

Przeżyjmy to jeszcze raz.....

  • Kliknięć: 706
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.