Pomezania 2011 rywalizowała w turnieju

Wczoraj swoje zmagania rozpoczęli młodzi piłkarze Pomezanii z rocznika 2011 którzy rywalizowali w pierwszym turnieju ligowym F1 organizowanym bardzo sprawnie przez Olimpico Malbork.

Nasz klub wystawił dwie drużyny i chłopcy bardzo fajnie sobie radzili na boisku razem z rówieśnikami z AP Malbork, KS Czernin, Błękitnych Stare Pole i dziewczynkami z Olimpico Malbork. Wyniki mają tutaj znikome znaczenie, chłopcy i dziewczynki mają cieszyć się grą i konstruować fajne akcje, a tych nie brakowało w każdej drużynie,  za to wielkie brawa dla naszych chłopców i pozostałych uczestników!!! Z obowiązku dziennikarskiego i statystycznego poniżej komplet wyników naszych drużyn oraz link do pozostałych wyników.

 

Pomezania I - AP Malbork 3:2

Pomezania I - Pomezania II 2:0

Pomezania I - Olimpico Malbork 8:1

Pomezania I - KS Czernin 4:1

Pomezania I - Błekitni Stare Pole 9:0

Pomezania II - Błękitni Stare Pole 0:0

Pomezania II - AP Malbork 0:3

Pomezania II - Olimpico Malbork 4:2

Pomezania II - KS Czernin 1:0

Wszystkie wyniki można sprawdzić w TUTAJ

Pomezanię reprezentowali następujący zawodnicy:

Brodziński Oliwier, Czerwiński Stanisław, Drosik Borys, Gibas Sebastian, Krzyżanowski Michał, Kwas Olgierd, Nosko Krzysztof, Obrośliński Paweł, Otka Igor, Sojka Karol, Tomczyński Franciszek, Kajetan Podlewski, Oskar Schulz, Adam Kantek, Filip Kwapisz, Olek Barnaś

fot: Olimpico Malbork

  • Kliknięć: 1006
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.