Udana inauguracja najmłodszej drużyny ligowej

Nasza najmłodsza drużyna która dołączyła do rozgrywek ligowych z rocznika 2009 po raz pierwszy rozegrała swój mecz ligowy i mimo, że nasza drużyna składa się z młodszego rocznika (w lidze udział biorą drużyny składające się z rocznika 2008) odniosła w 1.kolejce pierwsze zwycięstwo wygrywając 5:0 z Sokołem Zblewo. Pierwsze bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kacper Gołuński, Oliwier Zadrejkowski, Igor Jankowski, Maksymilian Łuczak i Filip Dąbrowski.

Trener Tomasz Czerwiński nie ukrywał zadowolenia z postawy swojej drużyny która na pewno będzie zbierała pierwsze doświadczenia na dużym boisku.

-Jest to szansa dla zawodników, aby przedewszystkim dłużej przebywać na boisku i rywalizować, w turniejach ligowych na pewno jest to nieco ograniczone ze względu na mniejszą ilość zawodników na boisku i krótsze mecze, chłopcy będą zbierać doświadczenie, a wyniki schodzą na drugi plan w tym wieku, ale dobre akcje, radość i uśmiech naszych młodych zawodników jest zawsze bezcenna - powiedział po meczu trener Czerwiński.

Pomezania: Wrzoskowicz, Dryjas, Witek, Jankowski, Magrowski, Kwiatkowski, Zadrejkowski, Gołuński, Dąbrowski, Styczeń, Lewiński, Pastewski, Kulikowski, Żyła, Łuczak, Golec

W najbliższy weekend część naszej drużyny uda się na turniej transgraniczny do Kaliningradu, a pozostali zawodnicy wezmą udział w turnieju ligowym E1 w sobotę w Malborku o godz.15:00

  • Kliknięć: 842
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.