W grupach młodzieżowych mamy już dwóch liderów

 

Junior B:  (6.miejsce 8 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek; 41-17)

Pomezania  - Sobieski Gniew 1:3 (0:0) - "Zbierają doświadczenie"

To był mecz wyrównany, ale końcowa faza spotkania należała już do gości którzy w 15 minut zdobyli trzy bramki i wywieźli z Malborka komplet punktów. Nasza drużyna zbiera doświadczenia w tej lidze gdyż grają głównie młodsi zawodnicy z ligi C1 która jest bardzo uboga w zespoły. Bramkę dla Pomezanii strzelił Mateusz Latkiewicz

Pomezania: Szraga, Kielkowski, Sobczyński, Nędza, Kępiński, Jadach, Latkiewicz, Zawadziński, Dąbrowski, Szczepański,  Ossowski oraz Baranowski, Kuśmirek, Cicherski, Kowszewicz, Roztkowski. Trener: Sebastian Ratajczyk

Trampkarz C1: (2.miejsce 8 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażki; 44-7)

Orzeł Subkowy – Pomezania 0:3 wo.

 

Trampkarz C2: (1.miejsce 11 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek; 109-4)

Pomezania – Akademia Piłkarska Malbork 7:0 (3:0) - "Wysokie zwycięstwo w Małych Derbach"

Pomezania 2005 to zdecydowany faworyt w wyścigu o awans do Pomorskiej ligi i udowadnia to na każdym kroku, tym razem nasi młodzi Pomezańczycy okazali sie lepsi od kolegów z AP Malbork wygrywając 7:0 tym samym umacniając się na pozycji lidera która już raczej nie jest zagrożona. Bramki dla Pomezanii strzelili: Filip Dunaj x3, Antoni Będowski, Adrian Stawski, Jonasz Kenigsman, Sebastian Zalewski

Pomezania: Dudziński, Klonowski, Żebrowski, Dunaj, Stawski, Gucwa, Kenigsman, Tutaj, Pliszka, Stacharski, Maciąg, Szkudlarek, Rydzewski, Krupa, Tułodziecki, Fabiś, Będowski, Terechow. Trener: Bartosz Drewek

 

 

Młodzik D1 (1.miejsce 16 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka; 123-6)

Pomezania – Błękitni Stare Pole 13:0 (5:0) - "Mamy lidera, hej Pomka mamy lidera"

Pomezania 2006 podobnie jak starsi koledzy walczy o 1.Pomorską Ligę i cel napewno jest w zasięgu bpo nasi chłopcy grają naprawdę dobrze zostawiając wiele drużyn w daleko w tyle, jak w miniony weekend kiedy to młodzi malborczycy pokonali rówieśnieków ze Starego Pola 13:0, a łupem bramkowym podzielili się: Marcel Bełz x3, Oskar Szymczak x3, Jakub Pławski x2, Bartosz Zajączkowski, Oliwer Śpiewak, Dominik Baran, Michał Chełkowski, Florian Wiśniewski. We wtorek awansem czeka naszą drużynę prawdziwy sprawdzian bowiem podopieczni Tomasza Mazurka jadą do lidera rozgrywek, Wierzycy Pelplin.

Aktualizacja: Nasza drużyna świetnie spisała się w Pelplinie wygrywając z Wierzycą 2:1 po bramkach Floriana Wiśniewskiego i Marcela Bełza dzięki czemu awansowała na pozycję lidera rozgrywek. Brawo i oby tak dalej!

Pomezania: Koźbiał, Pławski, Szymaczak, baranowski, Honory, Hynek, Zajączkowski, Bobko, Bełz, Hoffmann, Śpiewak, Dziedzic, Dziuwe, Starzec, Baran, Chełkowski, Wiśniewski, Sezdół . Trener: Tomasz Mazurek

 

 

Młodzik D2: (3.miejsce 12 zwycięstw, 0 remisów, 4 porażki; 55-29)

Pomezania – Powiśle Pawlice Rakowiec 3:0 (1:0)

Nasi najmłodsi ligowcy (nie licząc drużyn młodszych grających w rozgrywkach turniejowych) bardzo dobrze prezentują się wiosną i tym razem po ładnej grze pokonali Powiśle Pawlice-Rakowiec 3:0 (1:0). Nasza drużyna zajmuje wysokie 3.miejsce za Beniaminkiem Starogard i Gryfem Tczew.Bramki w meczu z Powiślem zdobyli: Michał Bajkowski, Bartosz Puchalski, Oskar Magrowski

 

Pomezania: Brzeziński M., Magrowski, Kończyński, Kornacki, Ślizewski, Zacharzewski, Krotowski, Dębiec-Novosad, Brzeziński, Guźliński, Wiśniewski, Puchalski, Szymański, Tyborski, Warzecha, Bajkowski. Trener: Krzysztof Leszczyński

 

fot. Radosław Kończyński

  • Kliknięć: 893
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.