fbpx

Wracamy na ligowe boiska - kierunek Gdynia!

Już w sobotę w Gdyni (g.11:00) malborska Pomezania wraca na ligowe boiska i od razu zapowiada się ciekawe widowisko bowiem zagramy z najbardziej zasłużonym Klubem w IV lidze, czyli Bałtykiem Energa Bałtyk Gdynia.
Gospodarze sobotniego meczu nadal są zaliczani do wąskiej grupy Klubów które powinny walczyć o awans do III ligi, a nam tkwi jeszcze w pamięci nieudana inauguracja sezonu kiedy to Bałtyk w Malborku pokonał Pomezanię 2:0 będąc zespołem lepszym, a warto nadmienić, że jedną z bramek strzelił Sebastian Dziadkowiec który tym razem ma szanse zagrać przeciwko Bałtykowi, ale już w barwach Pomezanii.
W rundzie jesiennej Bałtyk wygrywał 11 razy, 2 razy zremisował i 4 razy poniósł porażkę, co daje na ten moment drużynie z Gdyni 3.miejsce i 8pkt straty do lidera, Jaguara Gdańsk.
Zimą do Bałtyku dołączyło trzech doświadczonych ofensywnych zawodników mających za sobą występy w II i III lidze, Dominik Pikiel z Izolatora Boguchwała, Radosław Stępień z Gwardii Koszalin, Robert Hirsz z Powiśla Dzierzgoń oraz młodzieżowiec, Szymon Kryszewski z Raduni Stężyca. W przygotowaniach Bałtyk wygrał wszystkie sparingi, a w próbie generalnej pokonał III ligową Concordię Elbląg 3:0.
Trener Paweł Budziwojski do Gdyni nie będzie mógł zabrać pauzującego za kartki Bartosza Śmietankę, ale wszyscy pozostali zawodnicy są gotowi do gry. Tym razem Bałtyk uważany jest za faworyta, ale będziemy walczyć o 3 punkty!
 
Sparingi Bałtyku (5-0-0 21-2):
Concordia Elbląg (III) 3:0
Stoczniowiec Gdańsk (V) 5:0
Żuławy Nowy Dwór (V) 8:1
Arka Gdynia (CLJ) 3:1
Anioły Garczegorze (IV) 2:1
 
Sparingi Pomezanii (6-0-1 26-8):
POMEZANIA - BYTOVIA BYTÓW (V) 1:0
POMEZANIA - CZARNI PRUSZCZ GD (V) 3:2
POMEZANIA - HURAGAN MORĄG (V) 6:0
POMEZANIA - ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD.(V) 4:0
POMEZANIA - CARTUSIA KARTUZY (III) 2:3
POMEZANIA - WIERZYCA PELPLIN (V) 5:3
POMEZANIA - STOCZNIOWIEC GDAŃSK (V) 5:0
Strzelcy bramek:
10 - TOMASZ GRABOWSKI
5 - KONRAD NĘDZA
4 - MATEUSZ RABENDA
2 - ROBERT WESOŁOWSKI, SEBASTIAN DZIADKOWIEC
1 - FILIP GUCWA, KACPER RAPIŃCZUK, WIKTOR KLINKOSZ
  • Kliknięć: 599

Pomezania zakończyła zgrupowanie

W miniony weekend piłkarze Pomezanii wzięli udział w zgrupowaniu które stało się już tradycją od 3 lat. Udział wzięło 25 zawodników, a zgrupowanie odbyło się dzięki sponsorowi zgrupowania, Arkadiuszowi Rawińskiemu który bezpłatnie udostępnił wspaniałe apartamenty w nowo wybudowanej Kamienicy na Starym Mieście "SPICHLERZ MALBORK".
Zawodnicy chwalili też "Kuchnie", a stołowali się w Hotelu-Restauracji Bastion przy ul. Sierakowskich która także wsparła nasze przedsięwzięcie. Po za "luksusami" i integracją zawodnicy ciężko pracowali.
- Warunki w jakich mieli okazję przebywać nasi zawodnicy pozazdrościłby nie jeden Klub z wyższych lig, tutaj wielkie słowa uznania dla Arka Rawińskiego dzięki któremu odbyło się zgrupowanie w świetnych warunkach i cieszy także, że zawodnicy podeszli do tego bardzo poważnie i była naprawdę dobra frekwencja - podsumował Prezes Pomezanii, Radosław Rabenda.
 
Zachęcamy do bukowania apartamentów SPICHLERZ MALBORK:
 
GALERIA:
 
  • Kliknięć: 753

FIRMA BLESA Złotym sponsorem!

Firma BLESA Złotym Sponsorem Pomezanii!!!
Miło nam poinformować, że firma Blesa została w tym tygodniu oficjalnie Złotym Sponsorem naszego Klubu. Na spotkaniu w siedzibie Klubu Prezesi Radosław Rabenda i Arkadiusz Rawinski podpisali umowę na rok 2024 z właścicielami firmy Piotrem i Oliwerem Bil.
Centrum budowlane Blesa prowadzi działalność w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wyposażenia domu i ogrodu. Klientami są zarówno wykonawcy realizujący duże inwestycje, jak i klienci indywidualni. Firma jest certyfikowanym partnerem Grupy PSB.
Zachęcamy do korzystania z usług naszego Sponsora, którego siedziba oraz nowoczesny market samoobsługowy mieszczą się w Sztumie przy ul. Żeromskiego 9.
Więcej o firmie oraz asortymencie dowiecie się ze strony internetowej oraz profilu FB????????????
Dziękujemy za wsparcie i liczymy na owocną współpracę!!!
  • Kliknięć: 572

KJR SUPPLY DALEJ Z POMEZANIĄ

To dla Nas świetna wiadomość!
Firma KJR SUPPLY która mocno wspiera nasz Klub zostaje z nami na kolejny rok! KJR SUPPLY to jeden z naszych głównych sponsorów i już przyzwyczailiśmy się, że logo firmy widnieje na strojach meczowych drużyny seniorów.
Firma KJR SUPPLY ma swoją siedzibę w Warszawie, ale jednym ze współwłaścicieli jest malborczyk Pan Rafał Sokołowski, niegdyś zawodnik drużyn juniorskich malborskiej Pomezanii, obecnie mocno wspomaga malborski Klub! My oczywiście też czekamy, że firma która została doceniona przez prestiżowy miesięcznik FORBES mocniej będzie zauważalna także na lokalnym rynku.
Firma KJR SUPPLY zajmuje się Consultingiem logistycznym, do tego stopnia, że w praktyce może zbudować Miasto na środku pola, a konkretnie:
-Wynajmem agregatów
-Wyposażenia Eventów, wydarzeń sportowych, kulturalnych
-Wynajem toalet
-Wynajem kontenerów ( biurowe, magazynowe, sanitarne )
-Wynajem cystern (dostawa wody , odbiór Scieków )
-Wynajem agregatów
-Wynajem masztów oświetleniowych
-Wynajem nagrzewnic
-Wynajem namiotów
-Wynajem pojazdów osobowych, ciężarowych
STRONA INTERNETOWA NASZEGO SPONSORA https://kjrsupply.pl/
❝MIESIĘCZNIK FORBES NAGRODZIŁ KJR SUPPLY❞
- Miło nam poinformować, że KJR Supply znalazł się w gronie laureatów prestiżowego grona "Diamentów Forbesa" 2024. "Diamenty Forbesa" to coroczny ranking firm, które w ciągu ostatnich trzech lat najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Potwierdzenie siły i zdolności do budowania wartości, a jakość marki i biznesu staje się szczególnie ważna w tych skomplikowanych czasach, ale są nieocenionym źródłem inspiracji.
 
 
  • Kliknięć: 488

Logistics W&A Sp. z o.o. z Pomezanią na kolejny rok!!!

 
Wczoraj podpisaliśmy umowę z Panem Waldemarem Kościelskim, tym samym firma Logistics W&A Sp. z o.o. będzie nas wspierać w roku 2024!
Cieszymy się, że nasz Srebrny Sponsor zostaje z nami i w dalszym ciągu będzie się przyczyniał do rozwoju naszego Klubu.
Przypominamy że, firma specjalizuje się zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym, oferując pełną logistykę przewozu ładunków oraz przeładunki i magazynowanie.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sponsora oraz korzystania z usług:
Dziękujemy za zaufanie i wsparcie ????????⚽!!!
 
  • Kliknięć: 467
LOGO_POMEZANIA

GŁÓWNY SPONSOR

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

SPONSOR KLUB 100

KLUCZOWI PARTNERZY POMEZANII

SPONSOR TECHNICZNY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.