Życie Klubu: spotkanie trenerów

W środę odbyło się robocze spotkanie trenerów prowadzących wszystkich grup młodzieżowych z Koordynatorem ds. młodzieży Radosławem Szczuchniakiem oraz przedstawicielami Zarządu, Prezesem Radosławem Rabendą i Pawłem Rybarczykiem. Wspólne spotkania z trenerami mają być cykliczne, aby usprawnić sprawy organizacyjne i szkoleniowe w grupach młodzieżowych. Był też czas na krótkie podsumowanie minionej rundy która w większości naszych roczników wypadła dobrze, kilku naszych zawodników w trakcie rundy jesiennej było zapraszanych na zgrupowania kadry wojewódzkiej i nie brakowało też zapytań z klubów wyższej półki o naszych zawodników, a to świadczy, że jest progres w naszych grupach młodzieżowych, ale zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele brakuje do ideału organizacyjnego, pracujemy nad tym, a na pewno dobrym krokiem było powierzenie stanowiska koordynatora ds. szkolenia młodzieży, Radkowi Szczuchniakowi. Ze spraw bieżących warto podkreślić, że jeden z trenerów naszej szkółki Krzysztof Leszczyński w dniach 22-25.11.2018r będzie przebywał na stażu trenerskim w Legii Warszawa.

  • Kliknięć: 396

Ścisk w czołówce przed ostatnią kolejką typera

Przed nami ostatnia kolejka Typera "POMKA CUP 2018" i tak naprawdę pierwsza czwórka ma realne szanse na końcowe zwycięstwo w naszej zabawie. Największe szanse ma  "Bialy021" który niemal od początku do końca przewodzi w stawce, ale ma tylko dwa punkty przewagi nad typerem "POMEZANIA", a dalej typerzy którzy też nie mają dużej straty do lidera, tak więc zapowiada się, że jeszcze wiele może sie wydarzyć w ostatniej kolejce. Nie zwlekamy i już dziś typujemy ostatnią kolejkę.Zapraszamy do naszej zabawy, rejestracja jest bardzo szybka, a rywalizacja ciekawa, na zwcięzców czekają nagrody. Przypomnijmy zasady, szczególnie dla tych którzy dołączają do nas w trakcie gry.

Dokładnie wytypowany wynik - 4pkt.

Trafiony wynik i dokładna różnica bramek - 3pkt

Trafiony zwycięzca lub remis - 2pkt

 

KLIKNIJ W OBRAZEK

  • Kliknięć: 156

Zmiana terminu meczu z Keramzytem

Informujemy, że mecz Keramzyt Szprudowo - Pomezania który miał sie odbyć pierwotnie 11 listopada został przełożony na 12 listopada (poniedziałek) na godz.14:00. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Gniewie gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna ze Szprudowa.

  • Kliknięć: 150

Radosław Szczuchniak Koordynatorem ds. szkolenia młodzieży

Miło nam poinformować, iż nowym koordynatorem do spraw szkolenia młodzieży w klubie MOP Pomezania z dniem 1.09.2018r. został Radosław Szczchuniak.

Trener koordynator będzie bezpośrednio nadzorował pracę wszystkich trenerów grup młodzieżowych oraz czuwał nad wprowadzanym metodycznymi krokami jednolitym programem szkoleniowym we współpracy z Programem Piłkarska Przyszłość z Lotosem.

Głównymi celami, na które zostanie położony nacisk podczas zajęć w szkoleniu dzieci i młodzieży będą: wszechstronne szkolenie ruchowe , motywacja i samorealizacja poprzez grę, opieka sportowa i pozasportowa, przekazywanie fascynacji grą, a także wszelkie sprawy organizacyjne związane z grupami młodzieżowymi.

Trenera Szczuchniaka cechuje pracowitość, otwarty umysł, wysoka kultura osobista i co najważniejsze ogromna pasja do wykonywanej pracy trenerskiej. Od samego początku pracy w klubie Radek wykazywał duże zaangażowanie i pomysłowość w usprawnianiu procesu szkolenia młodzieży. Stworzenie stanowiska Koordynatora ds. szkolenia młodzieży to nie tylko kontynuacja pomysłu na rozbudowę struktury organizacyjnej ale też odpowiednie rozdysponowanie kompetencji naszej kadry w klubie. Mam nadzieję, że ten ruch usprawni funkcjonowanie naszej szkółki piłkarskiej, która z roku na rok jest coraz liczniejsza. – powiedział Prezes MOP Pomezania, Radosław Rabenda.

Radosław Szczuchniak ma 43 lata jest absolwentem Wyższej Szkoły Akademii Wychowania Fizycznego, a obecnie nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr.1 w Malborku oraz trenerem indywidualnym =, a także grupy 2012/13 w MOP Pomezania. Jeśli chodzi o karierę sportową i trenerską zaczynał w Pomezanii, za sobą ma występy m.in w III ligowej Pomezanii, jako trener odnosił największe sukcesy w najlepszych latach Olimpii Sztum (m.in faza grupowa Pucharu Polski), prowadził także kluby ościenne takie jak Delta Miłoradz czy Jurand Lasowice jednak swoja główna uwagę zawsze skupiał na szkoleniu młodzieży.

  • Kliknięć: 354

Co raz ciekawiej w Lidze Typerów "POMKA CUP"

Co raz ciekawiej robi nam się w Lidze Typerów bowiem chętnych do wygrania naszej zabawy jest co raz więcej co widać po tabeli. Na fotel lidera ponownie powrócił "Bialy021" który ma tyle samo punktów co typer  "POMEZANIA", a dalej typerzy który maja minimalne straty do liderów, tak więc zapowiada się, że jeszcze wiele może sie wydarzyć do końca naszej ligi. Nie zwlekamy i już dziś typujemy 9.kolejkę. . Zapraszamy do naszej zabawy, rejestracja jest bardzo szybka, a rywalizacja ciekawa, na zwcięzców czekają nagrody. Przypomnijmy zasady, szczególnie dla tych którzy dołączają do nas w trakcie gry.

Dokładnie wytypowany wynik - 4pkt.

Trafiony wynik i dokładna różnica bramek - 3pkt

Trafiony zwycięzca lub remis - 2pkt

 

KLIKNIJ W OBRAZEK

  • Kliknięć: 115
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.